--------------

Rychlá, přesná a pohodlná inventura baru

--------------

Hárek, který šetří čas a peníze

To vše díky úspoře času, který stráví váš personál inventurou baru. Váha na alkohol Decibar minimalizuje neproduktivní čas vašich zaměstnanců strávený inventurou baru.

Měření přeléváním nápoje do odměrných válců patří do minulého století. Než přelijete jednu láhev, změříte, zaznamenáte stav, přelijete zpět skrze trychtýř do láhve, vymyjete odměrný válec a vysušíte odměrný válec, budete mít s Decibarem změřených a v paměti uložených minimálně 20 láhví! A to s mnohem vyšší přesností! Podobné je to s měrkami na alkohol a poměřovacími válci. Než najdete správnou stupnici, přiložíte, změříte a zapíšete stav do počítače, budete mít Decibarem změřeno 10 láhví.

Inventura s Decibarem je rychlá a přesná. 40 láhví změříte do 3 minut, připojíte váhu přes USB k počítači, přenesete data a na tři kliknutí v našem programu Decibar Inventory SW zpracujete kompletní zrcadlo, nebo chcete-li hárek.

Používání váhy na alkohol Decibar v průměru ušetří 1,5h času jedné inventury. Návratnost investice je u 73% provozoven kratší než jeden rok.